Życzenia świąteczne

Wesołych Świąt życzy Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Zatrzymajcie się na moment. Znajdźcie chwilę wytchnienie od codziennych spraw w gronie najbliższych. Niech przy świątecznym stole zagości atmosfera miłości i wzajemnego szacunku. Bądźcie szczęśliwi. Ofiarujcie drugiemu człowiekowi to, co najcenniejsze — swój czas i zainteresowanie.