Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne „ALKOR" Sp. z o.o., mające swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Przebudowa prowadzona była pod nadzorem inwestorskim Nadzory i Usługi Inwestycyjne Mirosława Łukasik.
Odbiór końcowy robót odbył się w dniu 15 września br. w obecności wykonawcy, inspektora nadzoru oraz pracowników Zarządu Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim.
Zachęcamy do korzystania z odnowionego parkingu.





