Inwestycja pn. "Dokończenie przebudowy parkingu przy ulicy Orzeszkowej" dobiegła końca.

Przebudowa obejmowała m.in. wykonanie nowej nawierzchni z płyt ażurowych i kostki brukowej wraz z odwodnieniem liniowym oraz oznakowaniem.

Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne „ALKOR" Sp. z o.o., mające swoją siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Przebudowa prowadzona była pod nadzorem inwestorskim Nadzory i Usługi Inwestycyjne Mirosława Łukasik.

Odbiór końcowy robót odbył się w dniu 15 września br. w obecności wykonawcy, inspektora nadzoru oraz pracowników Zarządu Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim.

Zachęcamy do korzystania z odnowionego parkingu.