Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.
Dnia 22 grudnia br. ZDM jest nieczynny
Pragniemy przypomnieć, że w dniu jutrzejszym tj. 22 grudnia Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim będzie nieczynny.
Pragniemy przypomnieć, że w dniu jutrzejszym tj. 22 grudnia Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim będzie nieczynny.
Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.