Dnia 22 grudnia br. ZDM jest nieczynny

Pragniemy przypomnieć, że w dniu jutrzejszym tj. 22 grudnia Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim będzie nieczynny.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.