22 grudnia br. Zarząd Dróg Miejskich nieczynny

Informujemy , że w dniu 22 grudnia br. Zarząd Dróg Miejskich w Wodzisławiu Śląskim będzie nieczynny.

Decyzja ta wynika z faktu, że w tym roku Narodowe Święto Niepodległości przypadało na dzień wolny od pracy.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie.